Obavijest - Povratak na rad u punom opsegu

8.5.2020

Obavještavamo cijenjene korisnike zdravstvenih usluga Psihijatrijske bolnice Rab da, sukladno uputama resornog ministarstva te Nastavnog zavoda za javno zdravstvo, od ponedjeljka 11. svibnja naša ustanova započinje s redovnim prijemima.
Molimo kontaktirajte nadležnog liječnika obiteljske medicine za uputnice i informacije o protokolu vezanom uz prijeme.
Kao što smo vas već ranije informirali, djelatnosti specijalističko-konzilijarne zdravstvene zaštite i dnevne bolnice već rade u punom opsegu.