Važna obavijest 02.04.2020.

2.4.2020

Poštovani članovi obitelji i skrbnici,

Ovime Vas molimo da se u paketima koje šaljete našim bolesnicima, ne nalazi lako pokvarljiva roba.
U slučaju da se radi o prehrambenoj robi, ista bi trebala biti u originalno zapakiranoj ambalaži iz higijenskih razloga, iz razloga što se pošta, odnosno paketi dostavljaju u bolnicu samo 2 puta tjedno, kao što smo Vas o tome već obavijestili, ali i iz razloga što će se svi paketi koji budu dostavljeni u našu Bolnicu proslijediti primatelju tek nakon 24 sata po primitku paketa, odnosno nakon što budu provedene dezinfekcijske mjere.

S poštovanjem,

Uprava bolnice