VAŽNA OBAVIJEST: U prostorima Županijske specijalne bolnice Insula i dalje vrijedi obveza predočenja EU digitalne COVID potvrde i nošenja zaštitne maske

12.4.2022

Sukladno Odluci o posebnim sigurnosnim mjerama u zdravstvenom sustavu i sustavu socijalne skrbi radi zaštite pučanstva od zaraze i prijenosa te suzbijanja bolesti COVID-19 od 8. travnja 2022. godine (NN 44/22), koju je donio ministar zdravstva, pri ulasku u Županijsku specijalnu bolnicu Insula i dalje vrijedi obveza izmjere tjelesne temperature i predočenja EU digitalne COVID potvrde, te nošenja zaštitne maske za vrijeme boravka u ustanovi.

EU digitalnu COVID potvrdu nisu obvezni predočiti jedino pacijenti koji dolaze na hitni pregled u specijalističke ambulante.

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji.